Hoşgeldiniz...

Yaklaşık 1994 yılından beri amatörce sürdürmekte olduğum şiir – şarkı sözü – şarkı yazma uğraşımı, yakın çevremin bildiği gibi 2004 yılında çıkan, ticari olmayan “Sakin Liman” isimli şiir-şarkı sözü kitabımla sürdürmüştüm. Bu defa bir ileri aşama olarak değişik müzik dallarında 35 eseri “kutanezgileri.com” sitesinde sizlerin beğenisine sunuyorum. Tüm eserlerin söz ve müzikleri bana, düzenlemeleri Erkan Ketenci arkadaşıma aittir. Vokal ile katılan arkadaşlar eserlerin sunumu sırasında ayrıca belirtilmiştir.

Gerek eserler, gerekse web sitesi hakkındaki görüşlerinizi paylaşmanız kendimizi geliştirmemiz için çok önem arz etmektedir. Keyifli bir zaman geçirmeniz dileğiyle…

...evet bir süre önce yukardaki sözlerle başlayan, ezgilerle bezeli yolculuğumuz devam ediyor. Çeşitli arayışlardan sonra sitenin ilk halinin daha sıcak olduğuna karar verdik ve yine ilk şekle döndük, ancak bu defa yeni ezgilerin eklenmesiyle sayı 80'leri aştı. Şarkıları türüne göre ve birer albüm tasarımı şeklinde ayırmaya çalıştık. Bu arada değişik türdeki eserleri aynı anda hazırlamanın bizi zorladığını gördük ve bu nedenle artık tek türdeki eserleri birer ayrı parti olarak hazırlıyoruz. Son olarak THM eserlerini yaptık ve THM-2 albümünde yer alan eserler bu çalışmaya ait. Bir sonraki seri bir TSM çalışması olacak ve yaklaşık 20 eser üzerine çalışıyoruz.

 

Yeniden keyifli dinlemeler dileğiyle...

 

Hüseyin Kutan

Duyuru: Yeni Şarkılarımız POP ANADOLU ROCK Albümü Olarak Eklenmiştir. 

 

Add comment


Security code
Refresh